XRx
Mini-DRFD Sarf Edilebilir Almaç

Sarf edilebilir Almaç (XRx), MAS Zengrange Mini-DRFD ailesinin bir parçasıdır. Radyo frekansları komutlarını kabul etmek ve sorgulamak için gerekli elektronikleri içeren ve ardından doğru bilgileri ateşleme devresine yayan bir su geçirmez polikarbonat muhafazaya sahiptir.

XRx, sarf edilebilirdir; bu nedenle, operatöre daha fazla esneklik sağlayacak şekilde patlatma ile imha olduğu bir konuma yerleştirilmiştir. XRx, çok çeşitli operasyonel görev ve ortamlar için ideal olan sarf edilebilir bir uzaktan ateşleme sistemi olarak yararlı olmanın yanı sıra, kompakt ve kullanımı kolay olan hafif ve dayanıklı bir cihazdır.

XRx ünitesi, Mini-DRFD Verici üzerinden yapılandırılmıştır ve hem entegre bir Uzaktan Başlatılan Ateşleme (RIF) modu hem de bir Zamanlayıcıdan Başlatılan Ateşleme (TIF) modu içermektedir.

Almaçlar stoktan seçilir ve kablosuz bağlantı yoluyla ayrı ayrı bağlanır. Tek tek veya toplu olarak gönderilecek şekilde yapılandırılabilirler. Ateşlenmemiş almaçlar geri kazanılabilir ve ihtiyaca göre yeniden yapılandırılabilirler.